Letní tábor 2022 - Underworld

23. ročník letního tábora se sportovním zaměřením a tématickou celotáborovou fantasy hrou

 

 Letni_tabor_2022_Underworld_promo

V termínu: Ne 17.07. - So 30.07.2022

Místo konání: Letní tábor a rekreační středisko Nesytá, 544 01 Kohoutov-Vyhnánov, č.ev.17
GPS: 50°27.853'N, 15°56.021'E
Pro děti a mládež: ve věku 8-16 let
 

SLEDUJTE TÁBOROVÉ STRÁNKY A PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ FOTOGRAFIE Z UNDERWORLDU ZDE.


Hororová fantasy

Zveme Vás do světa fantasy, kde vládnou nadpřirozené síly a rasy, které nepatří do lidského světa. Zemi po staletí obývají upíři, lykani (vlkodlaci), skřeti a jiná havěť, v jejichž existenci obyčejní lidé nevěří, traduje se jen v pověrách a hororových příbězích. Jenže oni tady doopravdy jsou a přou se o to, kdo z nich je nejlepší a nejsilnější. A když se mezi ně přimíchají drsní lidští lovci, vznikne z toho pořádná mela. Kdo získá nakonec vybájený a mocný železný trůn? To budete muset jistit sami. Jen na Vás a Vašich výkonech totiž záleží, která z ras vyhraje odvěký souboj a získá moc nad celým světem Underworldu.

Ubytování v Nesyté
Kde se souboj uskuteční? Přece u železného trůnu v Nesyté. Pro ty, kdo se bojí, zde není místo! Spát budete, kde se Vám řekne. Jestli v boudě, hospodě, noclehárně nebo na peci, je přeci jedno. K dispozici bude jídelna, latríny, ošetřovna. Náš svět fantasy má svoji vlastní bezednou studnu, ze které se bude čerpat voda na pití i do močálu. Kdo se bude potřebovat umýt, ať to raději udělá předem doma. Čekají na Vás hluboké lesy, močály, bahno a neprůchodné křoviny, ale také rozlehlé louky, řeky nebo klidné vesnice, kde se dá hrát i ping-pong.

Pravidelná strava
Vydržet v Underwoldu mezi příšerami nebude žádná sranda, a proto budete muset pořádně jíst. Jídlo budete dostávat 3x denně, k tomu i svačiny a příležitostné pozvání na večerní hostiny. Nečekejte ale žádný servis! Postarat se budete muset sami o sebe. Přineste si vlastní ešusy, které si budete muset po jídle umýt. Počítejte také se službami a nočními hlídkami.

Život v Underworldu
Sledujeme Vás už dlouho a víme o Vašich nadpřirozených schopnostech všechno. Svět Underworld nelze změnit. Až přijde ten správný čas, všechno se o něm sami dozvíte. Na pospas osudu Vás ale nenecháme! Budou na Vás dohlížet Vaši páni, kterým tak bezmezně věříte a Vy jim za to budete sloužit. Kdo se z Vás zraní, navštíví místní čarodějnici, která rozhodne, jakým způsobem bude mrzák utracen. Hororové zážitky budeme zapisovat do našeho elektronického Deníku z podsvětí, kam budeme nahrávat také Vaše hnusné obrázky.

Doprava a listiny
Do světa Underworld se musíte dostat každý po svých. Je nepřijatelné míchat nadpřirozené síly se světskými! Informace, kam přesně se máte dostavit, obdržíte včas. Jste inteligentní, tedy to pochopíte. Potřebné lékařské listiny, že patříte mezi nesmrtelné, si od Vás vybereme přímo na shromaždišti.

Cena za nadpřirozeno
I v podsvětí se platí zlatem. Cena za každou osobu, která Underworld navštíví, bude 6.200,- Kč na hlavu. Pokud přijedete společně se svým sourozencem, zaplatíte poplatek 6.000,- Kč na hlavu. Zálohu ve výši 50% vybíráme předem na účet, č. ú: 197057157/0300 do 15. května 2022, zbytek zálohy (50%) uhraďte do 30. června 2022. Fakturace je možná po domluvě.

Přihláška do Underworldu
Rezervační formulář vyplňte online níže. Registraci Vám potvrdíme E-mailem zpět a pošleme Vám závaznou přihlášku, kterou bude nutné vyplnit a podepsat! Součástí Underworldu se stáváte okamžikem zaplacení celého poplatku (100%)! V případě dotazů volejte do záhrobí: 605759261 (Pavel Patera), 603110521 (Petra Felcmanová).

Leták ke stažení naleznete zde.

Doprovodné a detailní informace o táboře naleznete na odkaze ZDE.

Registrace na letní tábor byla ukončena dne 12.07.2022. Máme dostatečný počet dětí k realizaci tábora.