Rodiče a děti 2017 - Shrek

12.ročník podzimní rodinné akce se zábavným venkovním programem pro rodiče a děti

 

 

V termínu: Čt 26.10. - Ne 29.10.2017

Místo konání: chata Lenka, 240, Deštné v O. h., PSČ 517 91
GPS: 50.2923556N, 16.3466697E
Pro rodiče a děti neomezeného věku
 
Zdravím všechny pohádkové bytosti,
připravil vás ten prevít a zloduch lord Farquaad o vaše útulné domovy? Vyhostil vás z království, takže už nemáte, kde svoji hlavu složit? Všem pohádkovým bytostem, které přišly o bydlení, můžu pomoci. Můj dobrý kamarád zlobr jménem Shrek bydlí nedaleko. Je sám a určitě nás všechny rád přijme a ubytuje ve své prostorné bažině. Takže neotálejte a přijďte, zvu vás do Shrekovy bažiny. Určitě budete mít, kde přespat.
A ještě jedna věc. Slyšel jsem, že lord Farquaad se brzy hodlá oženit. Takže možná, pokud se mu zalíbíme a pomůžeme mu vysvobodit zakletou princeznu Fionu ze spárů obávané dračice, dostaneme od něj snad milost a on nám vrátí naše domovy zpět.
Váš kamarád Oslík
 
Kde budete bydlet?
U Shreka v bažině (chata Lenka) na začátku království Deštná v Orlických horách. Společné bydlení na dvou až pětilůžkových pokojích si určitě můžete domluvit předem. Shrek má doma kuchyňku, záchod, veliký obývák a skvělou bahenní sprchu. Hlavně nezapomeňte! Protože jste pohádkové bytosti, každý z vás musí ke Shrekovi přijet v oblečení pohádkové bytosti. Jinak vás Shrek neubytuje. Bude proto nejlepší, když se vaše rodiny domluví na jedné společné pohádce.

Co budete jíst?

Snídaně, obědy a večeře vám připraví místní kuchaři v hospodě V Bažině (chata Kristýna). Co vím, je tam příjemná obsluha, dobře tam vaří a dlouho do noci tam bývá otevřený bufet. Vezměte si proto s sebou raději i přezůvky do hospody.

Jak se k nám dostanete?
Jak umíte, ale nejlépe asi vlastním povozem. U Shreka v bažině bude dost místa pro vaše povozy. Počítejte se srazem ve čtvrtek 26.10. v 17:00. Když se nic nečekaného nestane, skončíte v neděli 29.10. po snídani.

Kolik vás to bude stát?
Shrek je morous a naučí se vás mít rád, přesto vás ubytování u něj doma v bažině bude něco stát. Za každou osobu - rodiče a dítě starší 6 let - zaplatíte 1.500,- Kč. Děti ve věku od 2 do 6 let zaplatí 1.100,- Kč a děti do 2 let budou mít ubytování u Shreka zdarma, ale bez nároku na lůžko. Pokud přijedete za Shrekem jen tak návštěvu, zaplatíte 500,- Kč za osobu na den.

Koho kontaktujete, když si nebude vědět rady?
Vyplněnou závaznou přihlášku pošlete e-mailem na adresu info@osjo.cz. Dotazy zavoláte na telefonní číslo 603 110 521 (Petra Felcmanová) nebo na 605 759 261 (Pavel Patera).