novinky
sponzoři

Školící počítačové kurzy

Máte problémy s obsluhou a s prací na počítači? Nerozumíte si s některými programy? Chtěli by jste se naučit ovládat základní počítačové programy lépe a být v práci na počítači více sebevědomí?

Pod dohledem zkušených lektorů Vás hravou formou naučíme základům práce na počítači, Microsoft Windows a Microsoft Office pro začátečníky a mírně pokročilé. Zajistíme, aby se Vaše práce na počítači zdokonalila a aby jste si při používání počítače více věřili.

Školení se mohou zúčastnit maminky a tatínkové, kteří se potřebují rychle zlepšit v práci na počítači a chtějí si zdokonalit své dovednosti a kompetence. Samozřejmým cílem školení je zvýšení konkurenceschopnosti žen a mužů na trhu práce.

Protože víme, jak je mnohdy obtížné vypravit se na školení bez dětí, máme pro Vás připravené řešení. Zajistíme Vám hlídání malých dětí a miminek od našich školených maminek, pro starší děti připravíme sportovní hry a soutěže a večer uspořádáme zábavný program pro všechny.

Všichni, kdo se nebojíte přiznat, že něco neumíte, toužíte po vzdělání a umíte si hrát, přijeďte a přesvědčte se o tom, že vše nakonec hravě zvládnete na vlastní kůži.


Naše ostatní aktivity:


Copyright © 2017 osjo.cz | Všechna práva vyhrazena | Design: MI-MA | Coding: BZCompany