novinky
sponzoři

Zimní lyžařské kurzy

Chcete naučit svoje děti dobře lyžovat, jezdit na snowboardu a dopřát jim přes zimu hodně zábavy a legrace? Pošlete je na náš zimní tábor a my Vám zaručíme, že se Vaše děti nudit nebudou!

V průběhu jarních prázdnin pro Pardubický kraj pořádáme pro malé i velké děti a pro dorost výcvikové kurzy carvingového lyžování a snowboardingu. Pod vedením dospělých instruktorů naučíme Vaše děti základům klasického lyžování, carving, snowboarding nebo jízdu na běžkách. Zajistíme 6 denní lyžařský výcvik, ubytování, stravování a doprovodný program. Výcviku se mohou zúčastnit děti začátečníci nebo mírně pokročilí jednotlivci stejně tak jako dospělí lyžaři a lyžařky, kteří se chtějí třeba jen zdokonalit v technice jízdy, dobře si zajezdit, pobavit se a užít si sněhové nadílky.

Smyslem zimního tábora je naučit děti základům klasického lyžování, carving a snowboarding. Ve výcviku bereme ohled i na ty nejmenší děti a proto vždy dokážeme přizpůsobit výuku a program jejich potřebám. Protože víme, jak moc jsou pro děti důležité odpočinek a chvíle oddechu, umíme děti pobavit, potěšit a zaujmout je i mimo výcvik.


Naše ostatní aktivity:


Copyright © 2017 osjo.cz | Všechna práva vyhrazena | Design: MI-MA | Coding: BZCompany