Zimní tábor 2017 - Ladovská zima

10.ročník zimního tábora pro rodiny s dětmi se zaměřením na výuku klasického lyžování a snowboardingu s celotáborovou hrou

 

 

V termínu: So 04.03. - So 11.03.2017

Místo konání: chata Lenka, 240, Deštné v O. h., PSČ 517 91
GPS: 50.2923556N, 16.3466697E
Pro děti a mládež: od 6 do 16 let, mladší děti po domluvě

 

O čem to bude?
Vzpomínáte si ještě, jak vypadaly pohádkově krásné ladovské zimy? Kolik bylo všude sněhu, rampouchů a jak vás zábly zmrzlé prsty? Přece nikdo z vás nezapomněl na ty parádní koulovačky, sáňkování, bruslení, nebo na to ticho a klid v zasněžené krajině plné bílých kopečků? Inu, někdo možná ano. Poslední zimy bez sněhu už moc vzpomínek nevyvolávají... My se pokusíme vám vše připomenout! A to na našem zimním táboře v naší malované pohádce. Pokud nám to sněhová nadílka dovolí, zažijeme letos parádní ladovskou zimu, na kterou se hned tak nezapomíná. Nakonec nám snad ani ta veliká kaňka v pohádce žádnou radost nezkazí!

Co vás čeká a nemine?
Naučíme vás základy sjezdového lyžování, carvingový oblouk a jízdu na snowboardu. S našimi instruktory vám připravíme pětidenní lyžařský a snowboardingový výcvik a to včetně doprovodného zábavného programu. Přijet můžou úplní začátečníci, mírně pokročilí, nebo zkušení lyžaři a snowboardisté. Vítáme každého, kdo se chce dobře pobavit, užít si zimních radovánek a mít se alespoň na chvíli dobře.
Začátečníky budeme učit jezdit na lyžích a na snowboardu na sjezdovce START kousek za naší chatou. Pokročilým lyžařům a snowboardistům dovolíme, aby prohnali svá prkna ve SKI Areálu Deštné v O. h. vzdálené 2 km od chaty. V případě nouze budou všechny sjezdovky uměle zasněžované. Pokud vás přes den síly neopustí, připravte se na večerní lyžování. Všichni si přivezte výstroj na sjezdové lyžování a snowboarding.

Kde budete bydlet a jíst?
Máme pro vás připravené ubytování na roubené chatě Lenka. Najdete tu společenskou místnost, kuchyňku, umývárny, sprchy a záchody. Spát budeme na dvou až pětilůžkových pokojích. Kdo bude mít hlad, bude si muset za jídlem kousek zajít do nedaleké chaty Kristýna, kde vám otevřou dokonce i místní bufet.

Jak se k nám dostanete?
Doprava na chatu Lenka záleží jen na vás. Začínáme v sobotu 04.03.2017 v 16.00. Končit budeme v sobotu 11.03.2017 po snídani.

Kolik vás to bude stát?
Cena za tábor, výcvik, program, ubytování, plnou penzi (So večeře – So snídaně) je 3.300,- Kč za dospělou osobu a dítě starší 6 let. Děti ve věku od 2 do 6 let platí sníženou cenu 2.700,- Kč. Děti do 2 let mají účast na táboře zdarma bez nároku na lůžko. V případě zkráceného pobytu je cena individuálně upravena na částku 500,- Kč na osobu na den. Jízdné na vleku (permanentku) v ceně nepočítáme a budete si ji muset zaplatit sami. Za pětidenní jízdné počítejte s částkou do 1.000,- Kč na sjezdovce Start a s částkou 2.000,- Kč (děti nad 10 let) ve Ski areálu Deštné v O. h. Pokud to půjde, na vleku budeme vždy usilovat o skupinovou slevu.

Koho máte kontaktovat?
Vyplněnou přihlášku posílejte na email info@osjo.cz. V případě dotazů volejte na tel. číslo 605 759 261. Platbu provádějte na účet spolku až po vašem přihlášení na zimní tábor.

Pavel Patera, tel.: 605 759 261, vedoucí programu