Zimní tábor 2018 - Mach a Šebestová

11.ročník zimního tábora pro rodiny s dětmi se zaměřením na výuku klasického lyžování a snowboardingu s celotáborovou hrou

 

 

V termínu: So 10.03. - So 17.03.2018

Místo konání: chata Lenka, 240, Deštné v O. h., PSČ 517 91
GPS: 50.2923556N, 16.3466697E
Pro děti a mládež: od 6 do 16 let, mladší děti po domluvě

 

O čem to bude?
Macha a Šebestovou všichni dobře znáte. Možná ale nevíte, že každý rok jezdí na zimní prázdniny za svým dědečkem a babičkou na hory. A letos se rozhodli, že se naučí pořádně snowboardovat a lyžovat. Zapsali se proto do lyžařské školy. No, a když si k tomu vezmou svého kamaráda Jonatána a také kouzelné sluchátko, budou se dít věci! U toho rozhodně nesmíte chybět.

Co vás čeká a nemine?

Naučíme vás základy sjezdového lyžování, carvingový oblouk a jízdu na snowboardu. S našimi instruktory vám připravíme pětidenní lyžařský a snowboardingový výcvik a to včetně doprovodného zábavného programu. Přijet můžou úplní začátečníci, mírně pokročilí nebo zkušení lyžaři a snowboardisté. Vítáme každého, kdo se chce něco naučit a užít si poslední příležitost k zimním radovánkám.

Začátečníky budeme učit jezdit na lyžích a na snowboardu na sjezdovce START, která je přímo za chatou Lenka. Pokročilé lyžaře a snowboardisty budeme učit na nedalekém svahu SKI Areál Deštné v O. h. vzdáleném 2 km. Dopravu na sjezdovku vám zajistíme ski busem nebo hromadným svozem. Všechny sjezdovky mají sněhová děla pro umělé zasněžování. Koho přes den síly neopustí, připraví se na večerní lyžování. Povinná je výstroj na sjezdové lyžování a výstroj na snowboarding.

Kde budeme jíst a bydlet?
Máme pro vás připravené ubytování na roubené chatě Lenka. Je zde vše, co potřebujete - společenská místnost, kuchyňka, umývárny, sprchy a záchody. Spát budeme na dvou až pětilůžkových pokojích. Na snídaně, obědy a večeře budeme docházet na chatu Kristýna, kde bude v provozu místní bufet.

Kdy začínáme a končíme?

Váš příjezd očekáváme v sobotu 10. 03. 2018 od 16.00. Po ubytování půjdeme společně na večeři a kolem 19:00 zahájíme večerní program. Končit budeme další sobotu 17. 03. 2018 po snídani.

Kolik vás to bude stát?
Cena za výcvik, program, ubytování a plnou penzi (So večeře – So snídaně) je 3.700,- Kč za dospělou osobu nebo za dítě starší 6 let. Děti ve věku od 2 do 6 let zaplatí sníženou cenu 3.200,- Kč. Děti do 2 let mají účast na táboře zdarma bez nároku na lůžko. Jízdné na vleku (permanentka) není součástí ceny, a proto si ho budete muset zaplatit sami. Pětidenní jízdné na sjezdovce START (pro děti do 10 let) stojí 1.000,- Kč a ve SKI Areálu Deštné v O. h. (pro děti nad 10 let) stojí 2.000,- Kč.

Koho máte kontaktovat?
Vyplněnou přihlášku posílejte na email info@osjo.cz. V případě dotazů volejte na tel. číslo 605 759 261. Platbu provádějte na účet spolku až po vašem přihlášení na zimní tábor.