novinky
sponzoři

04.04.2017CYKLOVÝLET 2017 - Bzenec - Jižní Morava, termín: 05.-08.05.2017

Zveme vás na 3. ročník cykloturistické akce pro rodiče a děti nazvané CYKLOVÝLET 2017 - Bzenec - Jižní Morava

Termín akce:     Pá, 05.05. večer – Po, 08.05.2017 odpoledne
Místo konání:    Turistická základna Littner, Bzenec-Přívoz, Doly Littner 1063
GPS:                   48.9353811N, 17.2614247E
Přihlášky:         do 30.04.2017


Co nás čeká a nemine?
Projedeme se na kolech po klidných a rovných stezkách Jihomoravského kraje, CHKO Bílé Karpaty a Přírodním parkem Chřiby. Každý den po snídani vyrazíme na výlet do terénu za místními zajímavostmi a přírodními krásami. Cestou se zastavíme na oběd, naučíme se pracovat s mapou a večer se společně vrátíme zpět.

Cyklistům připravíme celodenní nebo půldenní trasy po cyklostezkách. Naplánujeme pěší výlety a návštěvy kulturních památek. Rodičům s malými dětmi zajistíme pohodlné a bezpečné cyklostezky a v případě potřeby i pohotovostní vůz, kterým je i s dětmi dopravíme zpět na základnu.

Jaké kolo si mám vzít?
Doporučujeme, abyste si vzali vlastní seřízené a odzkoušené horské kolo a připravili se na jízdu v terénu za každého počasí. Na výlet je nutná cyklistická výstroj, bezpečnostní prvky pro jízdu na kole a cyklistická helma.

Kde budeme bydlet?
Turistická základna LITTNER se nachází na modré turistické značce v borovém lese mezi městy Bzenec a Strážnice. K dispozici budeme mít stoly na ping pong, asfaltové hřiště na fotbal nebo košíkovou a pískové hřiště na plážový volejbal. Pro odvážlivce bude venku připravený bazén. Základna má sociální zařízení s teplou vodou a uzamykatelnou místnost pro uschování kol.

Kde budeme jíst?

Snídaně a večeře (polopenze) budeme mít připravené na základně podle jídelníčku místní kuchyně. Oběd zůstává v režii každého účastníka. Trasu naplánujeme vždy tak, aby bylo možné se na oběd zastavit na trase cyklovýletu.

Jak se k nám dostanete?

Na místo se musíte dopravit sami po vlastní ose. Doporučujeme vám cestu na kole, autem nebo vlakem.

Kolik vás to bude stát?
Cena cyklovýletu je 1.100,- Kč za dospělou osobu nebo za děti starší 3 let. Děti ve věku od 2 do 3 let zaplatí sníženou cenu 900,- Kč a děti do 2 let mají účast na výletu zdarma bez nároku na lůžko. Platby přijímáme na bankovní účet našeho spolku, , č. ú.: 197057157/0300
nejpozději do konce dubna 2017.

Jak se mám registrovat?
Pro registraci je nutné vyplnit závaznou přihlášku a odeslat ji na email: info@osjo.cz. Účastník je přihlášený na letní tábor okamžikem uhrazení registračního poplatku na bankovní účet spolku. Závaznou přihlášku na tábor si můžete také stáhnout a vyplnit na našich webových stránkách v sekci "ke stažení-přihlášky". Vyplněnou a podepsanou přihlášku nám pošlete nazpět ve vlastním zájmu co nejdříve. Po registraci vám pošleme dodatečné informace k výletu.

Kontakt:
Vedoucím výletu je paní Petra Felcmanová, tel.: 603 110 521.


Diskuse k článku

jméno:  
Kontrolní kód 1lQgc03
opište pouze označené znaky

nalezeno 0, zobrazeno 0 - 0 strana 1

Ke článku nejsou zatím žádné komentáře, buďte první!

nalezeno 0, zobrazeno 0 - 0 strana 1
Copyright © 2017 osjo.cz | Všechna práva vyhrazena | Design: MI-MA | Coding: BZCompany