novinky
sponzoři

05.04.2017VODÁCKÝ VÝLET 2017 - Jizera, termín: 24.-26.06.2017

Zveme vás na 8. ročník sportovní akce pro rodiče a děti nazvané VODÁCKÝ VÝLET 2017 - JIZERA

Termín akce:    Pá 23.06. večer / So 24.06. ráno – Po 26.06. 2017 odpoledne
Místo konání:   řeka Jizera
Start:                  kemp Paraplíčko, Spálov, ř.km 100,8 (https://mapy.cz/s/1vAp5)
Cíl:                      Mnichovo Hradiště, ř.km 56,8 (https://mapy.cz/s/1vAow)
Přihlášky:         do 30. května 2017

O co jde?
Pod vedením zkušených instruktorů vás naučíme základům techniky jízdy na otevřených kánoích. Na výlet pro vás zajistíme veškeré potřebné vodácké vybavení a postaráme o dopravu lodí na začátek a z konce výletu. Plavbu zahájíme z kempu Paraplíčko na Spálově (kousek před Železným Brodem) a za příznivého počasí doplujeme až do Mnichova Hradiště. Cestou překonáme několik peřejí, jezů a zúčastníme se tradičních vodáckých radovánek.

Pro koho výlet je?
Vodáckého výletu se mohou zúčastnit rodiče a děti (plavci) bez vážných zdravotních problémů a všichni, kteří mají rádi přírodu a touží po mokrém dobrodružství. Každý účastník výletu bude mít na sobě plovací vestu po celou dobu plavby. Děti a mládež mladší 18 let mohou jet na vodácký výlet pouze v doprovodu plnoleté osoby, která za ně bude zodpovídat.

Zvládnu to?
Vodácký výlet je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé vodáky. První den absolvují účastníci výletu seznamovací hodinku na ovládání kánoe. Naučí se základní záběry pádlem na lodi a důležité povely nutné pro bezpečnou jízdu po řece. V následujících dnech pak budou všichni pokračovat na lodích samostatně pod dohledem zkušených vodáků.

Jak pojedeme?
Lodě, pádla, vesty a barely na osobní věci, které budeme potřebovat během dne, budou zajištěny z půjčovny. Ostatní věci budeme po domluvě převážet auty. Oproti minulému roku bohužel není možné nechat si bagáž převážet půjčovnou.

Kde budeme spát?
Ve spacácích ve vlastních stanech nebo pod širákem v kempech. Poplatky za kempy jsou zahrnuty v ceně výletu.

Stravování
Jídlo zůstává v režii každého účastníka. Program výletu je organizován vždy tak, aby bylo možné si snídani, oběd nebo večeři samostatně připravit v kempech nebo zakoupit v restauracích a bufetech.

Jak se tam dostanu?
Doprava do vodáckého kempu Paraplíčko ani zpět není zajištěna. Doporučujeme proto hromadnou cestu autem, vlakem nebo autobusem po vlastní ose. Auta si budete moci u každého kempu zaparkovat.

Kolik mě to bude stát?
Cena vodáckého výletu je 1.200,- Kč za dospělou osobu nebo za děti starší 12 let. Děti ve věku od 6 do 12 let platí sníženou cenu 1.000,- Kč a děti ve věku od 3 do 6 let platí cenu 800,- Kč. Dětem mladším 3 let z bezpečnostních důvodů účast na výletu nedoporučujeme. Na vodácký výlet jste přihlášeni okamžikem uhrazení registračního poplatku na bankovní účet spolku OSJO, z. s., č. ú.: 197057157/0300 nejpozději do konce května 2017.

Chci jet!
Pokud máte o akci zájem, pošlete nám vyplněnou závaznou přihlášku na email: info@osjo.cz. Účastník je přihlášený na letní tábor okamžikem uhrazení registračního poplatku na bankovní účet spolku. Závaznou přihlášku na tábor si můžete také stáhnout a vyplnit na našich webových stránkách v sekci "ke stažení-přihlášky". Vyplněnou a podepsanou přihlášku nám pošlete nazpět ve vlastním zájmu co nejdříve. Po registraci vám pošleme dodatečné informace k výletu.

Kontakty:
Vojta Jaroš, vts.vts@gmail.com, tel.: 608 533 914 – vedoucí výletu
Pavel Patera, info@osjo.cz, tel.: 605 759 261 - přihlášky a finance


Diskuse k článku

jméno:  
Kontrolní kód f4ps9j2wj
opište pouze označené znaky

nalezeno 0, zobrazeno 0 - 0 strana 1

Ke článku nejsou zatím žádné komentáře, buďte první!

nalezeno 0, zobrazeno 0 - 0 strana 1
Copyright © 2017 osjo.cz | Všechna práva vyhrazena | Design: MI-MA | Coding: BZCompany