novinky
sponzoři

17.07.2017LETNÍ TÁBOR 2017, Sherlock Holmes - táborový blog

A je to tady,  studium na detektivní škole, které přednáší slavný Sherlock Holmes s doktorem Watsonem, konečně začalo. Skupinka nadaných stážistů prvního, druhého a třetího ročníku se ubytovala v centru Londýna poblíž známé Baker Street 221B.

Vrchní komisař Lestrade s pomocníky a veliteli okrsků Křepym, Vojtou, Zdendou a Pájičem přivítali nové stážisty a představili je panu Sherlockovi Holmesovi, který slíbil, že bude všem studentům bezplatně poskytovat různé přednášky z kriminalistiky v místní detektivní škole. Stážisté tak budou mít jedinečnou příležitost naučit se všemu, co je potřeba pro odhalování zločinů, zajišťování stop, určování pachatele, nebo pro práci v terénu. Postřeh, dedukce, přesnost, bezchybnost, pohotovost, obratnost a samozřejmě chytrost jsou hlavními aspekty, na které bude u studentů brán zřetel.

Snad se všem stážistům podaří na konci studia absolvovat náročné závěrečné zkoušky a stát se tak právoplatným detektivem a plnohodnotným pomocníkem současného Scotland Yardu, který tak zoufale potřebuje nové kriminalisty.

Sledujte aktuální dění z tábora na našem táborovém blogu na adrese:


Diskuse k článku

jméno:  
Kontrolní kód n0dTzE3
opište pouze označené znaky

nalezeno 0, zobrazeno 0 - 0 strana 1

Ke článku nejsou zatím žádné komentáře, buďte první!

nalezeno 0, zobrazeno 0 - 0 strana 1
Copyright © 2017 osjo.cz | Všechna práva vyhrazena | Design: MI-MA | Coding: BZCompany