novinky
sponzoři

18.03.2011VODÁCKÝ VÝLET- Otava - termín 16.-19.06.2011

Pro všechny příznivce a milovníky vodních sportů pořádáme 2. ročník sportovně-putovní akce pro RODIČE s DĚTMI.

Termín akce:   Čt 16. 06. – Ne 19. 06. 2011
Místo konání:  řeka Otava: Sušice – Vrcovice
                         start ve Vodáckém kempu SUŠICE
                         GPS: 49°14'44.887"N, 13°32'39.8"E

Program:
Pod vedením dospělých vedoucích a instruktorů vás naučíme základům techniky jízdy na otevřených kanoích. Na putovní výlet pro vás zajistíme veškeré potřebné vodácké vybavení, postaráme se o pojištění proti poškození a o dopravu lodí na začátek a z konce výletu. V úseku Sušice – Katovice - Vrcovice proplujeme společně nádhernou přírodou, překonáme několik nenáročných peřejí a jezů a zúčastníme se tradičních vodáckých her.

Vodáckého výletu se mohou zúčastnit rodiče s dětmi - plavci - bez vážných zdravotních problémů stejně tak jako všichni vodomilové, kteří mají rádi přírodu, zábavné hry a touží po nezapomenutelném, mokrém dobrodružství.

Každý účastník výletu bude mít na sobě po celou dobu plavby po řece plovací vestu. Děti a mládež mladší 18 let mohou jet na vodácký výlet pouze v doprovodu plnoleté osoby, která za ně bude zodpovídat. Maximální počet účastníků je 24 dospělých osob.

Obtížnost výletu:
Vodácký výlet je vhodný pro začátečníky a pro pokročilé vodáky. První den absolvují všichni účastníci výletu seznamovací hodinu s vodou, bezpečnostními pravidly, základními záběry a povely na lodi.

Vybavení na lodích:
Lodě, pádla, vesty a 50 litrové barely na nejdůležitější osobní věci budou zajištěny z půjčovny. Ostatní osobní věci a stany si budou moci účastníci uložit do osobního automobilu, se kterým se bude přejíždět z kempu do kempu. Zapůjčené lodě budou dvoumístné polyethylenové kánoe Vydra Maku vhodné pro přepravu 2 osob a 2 barelů (případně 2 osob a 1 dítěte).

Spaní:
Ve spacácích a ve vlastních stanech nebo pod širákem v kempech. Poplatky za kempy jsou zahrnuty v ceně výletu.

Stravování:
Není zahrnuto v ceně výletu! Ideální je samostatné vaření, nicméně po domluvě je možné i hromadné vaření a příprava snídaně či večeře ze společně nakoupených zásob. Program výletu je vždy zorganizován tak, aby bylo možné si snídani, oběd nebo večeři zakoupit v restauraci, bufetu a v kioscích v kempech.

Doprava:
Doprava do Vodáckého kempu Sušice ani zpět z kempu Vrcovice není zajištěna. Doporučujeme proto cestu autem po vlastní ose nebo hromadnou dopravu vlakem z nástupních stanic, které budou upřesněny před zahájením výletu.

Cena:
Cena vodáckého výletu je pro dospělé 900,- Kč a pro děti do 12 let (nebo členy sdružení JO) 800,- Kč.

Pokud vás nabídka zaujala, napište nám na info@osjo.cz, nebo nám zavolejte na tel.: 605 759 261, a my vám pošleme závaznou přihlášku a dodatečné informace. Pořadatelem akce je Občanské sdružení JO ve spolupráci se společností IdeaHELP, o.p.s. a s Mateřským centrem Rosa. Závaznou přihlášku na akci si můžete stáhnout a vyplnit na našich webových stránkách v sekci "ke stažení-přihlášky".

Pořadatelem akce je Občanské sdružení JO ve spolupráci s Mateřským centrem Rosa, Česká Třebová.


Diskuse k článku

jméno:  
Kontrolní kód 3ff7b0hH
opište pouze označené znaky

nalezeno 0, zobrazeno 0 - 0 strana 1

Ke článku nejsou zatím žádné komentáře, buďte první!

nalezeno 0, zobrazeno 0 - 0 strana 1
Copyright © 2017 osjo.cz | Všechna práva vyhrazena | Design: MI-MA | Coding: BZCompany