novinky
sponzoři

28.03.2017LETNÍ TÁBOR 2017, Sherlock Holmes, termín: 16.-29.07.2017

Pořádáme 18. ročník letního tábora se sportovním zaměřením a s celotáborovou hrou nazvanou SHERLOCK HOLMES.

Termín akce:          Ne 16.07. – So 29.07.2017
Místo konání:         Táborová základna Autokemp Nesytá, Hajnice
GPS:                         50°27.853'N, 15°56.021'E
Pro děti a mládež:  6–16 letTábořiště:
Táborová základna Autokemp Nesytá leží uprostřed lesa nedaleko vesničky Hajnice u Dvora Králové. Nedaleko je zámek Kuks, slavné ZOO ve Dvoře Králové a zřícenina hradu Choustníkovo Hradiště. Okolní krajina je jako stvořená pro zločiny a dobrodružné hry.

Ubytování:
Spát budeme ve starších čtyř a šesti lůžkových dřevěných chatkách s palandami. Základna má své vlastní travnaté fotbalové hřiště, venkovní bazén a prostory pro volejbal a stolní tenis. Najdete zde velkou kuchyň, společenskou místnost, jídelnu, sušárnu a ošetřovnu. Máme vlastní zdroj pitné vody, odpadní septik a sociální prostory se sprchami s teplou vodou.

Stravování:
Dětem zajistíme plnou penzi se svačinami a pravidelným pitným režimem. Tradiční jídlo z české kuchyně servírujeme výhradně do vlastních ešusů. O vaření se postarají naše zkušené kuchařky. Případnou výpomoc v kuchyni doplníme pravidelnými službami v oddíle.

Program:
Z přihlášených dětí sestavíme čtyři věkově a výkonnostně stejné oddíly, které mezi sebou budou soutěžit.  O děti se postarají naši zkušení oddíloví vedoucí a instruktoři. Na bezpečnost a zdravotní stav bude dohlížet vyškolená paní zdravotnice. Každodenní zážitky a fotografie budeme nahrávat na náš táborový blog (tabor.osjo.cz). Rodičům umožníme kontakt s dětmi přes email.

Doprava:
Dopravu do tábora a zpět organizujeme hromadně autobusem z České Třebové s přestupními stanicemi v Ústí nad Orlicí a v Hradci Králové pod dozorem dospělého vedoucího a paní zdravotnice. Kdo naši hromadnou dopravu nevyužije, může na tábor přijet s rodiči autem.

Cena:

Cena tábora je 4.400,- Kč pro jednotlivce nebo 4.200,- Kč pro sourozence. Platby přijímáme na bankovní účet spolku, č.ú.: 197057157/0300 nejpozději do konce června 2017.

Registrace:
Pro registraci je nutné vyplnit závaznou přihlášku a odeslat ji na email: info@osjo.cz. Účastník je přihlášený na letní tábor okamžikem uhrazení registračního poplatku na bankovní účet spolku. Závaznou přihlášku na tábor si můžete také stáhnout a vyplnit na našich webových stránkách v sekci "ke stažení-přihlášky". Vyplněnou a podepsanou přihlášku nám pošlete nazpět ve vlastním zájmu co nejdříve. Po registraci vám pošleme dodatečné informace k táboru.

Kontakt:
Pavel Patera, tel.: 605 759 261, vedoucí tábora
David Felcman, tel.: 731 577 831, vedoucí programu


Diskuse k článku

jméno:  
Kontrolní kód w6dlt30k0
opište pouze označené znaky

nalezeno 0, zobrazeno 0 - 0 strana 1

Ke článku nejsou zatím žádné komentáře, buďte první!

nalezeno 0, zobrazeno 0 - 0 strana 1
Copyright © 2017 osjo.cz | Všechna práva vyhrazena | Design: MI-MA | Coding: BZCompany