Cyklovýlet 2018 - Nové Mlýny - Jižní Morava

4. ročník cykloturistické akce pro rodiče a děti s výukou jízdy na kole

 

 

V termínu: Pá, 04.05. (večer) – Út, 08.05.2018 (odpoledne)

Místo konání: Camp Pálava, Nové Mlýny 69, 692 01 p. Mikulov
GPS: 48°51´23´´N, 16°43´49´´E
 
Co nás čeká a nemine?
Projedeme se na kolech po rovných a klidných stezkách Jihomoravského kraje, CHKO Pálava a kolem vodní nádrže Nové Mlýny. Cyklistům připravíme půldenní a celodenní trasy po vyznačených stezkách. Rodičům s malými dětmi doporučíme bezpečné cyklostezky a přistavíme pro ně pohotovostní vůz, kterým je v případě potřeby přiblížíme na začátek nebo konec trasy našeho výletu. Na výlety vyrazíme po snídani, cestou se společně zastavíme na oběd, navštívíme různá zajímavá místa a večer se vrátíme zpět do kempu. Pěším turistům doporučíme samostatné výlety po okolí spojené s návštěvou kulturních památek.

Jaké kolo si máme vzít?
Cyklistům doporučujeme, aby si na výlet vzali nejlépe vlastní dobře seřízené a odzkoušené horské kolo. Jízdu v terénu uzpůsobíme aktuálnímu počasí. Na výlet je nutná cyklistická výstroj, bezpečnostní prvky pro jízdu na kole a cyklistická helma

Kde budeme bydlet?
Camp Pálava leží zhruba 1km od Novomlýnské nádrže blízko hráze řeky Dyje. Ubytování máme zajištěné v dřevěných chatkách (4-5 osob) nebo na turistické ubytovně (2-3 lůžkové pokoje) podle možností provozovatele kempu. K dispozici budeme mít ohniště s grilem a posezením, sportovní hřiště pro volejbal, fotbal a tenis. Základna má společné sociální zařízení s teplou vodou a uzamykatelnou místnost pro uschování kol.

Kde budeme jíst?
Snídaně a večeře (polopenze) budeme mít připravené v místní restauraci (s dětským koutkem) podle jídelníčku místní kuchyně. Oběd zůstává v režii každého účastníka výletu. Trasy výletů si naplánujeme vždycky tak, abychom se mohli na oběd zastavit někde po cestě.

Jak se dostaneme do kempu?
Do Campu Pálava se musíte dopravit samostatně po vlastní ose. Bezproblémová je cesta autem nebo autobusem.

Kolik nás to bude stát?
Cena za čtyři dny ubytování, polopenzi a doprovodný program cyklovýletu je 1.900,- Kč pro každou osobu starší 12 let. Děti ve věku od 3 do 12 let zaplatí za výlet sníženou cenu 1.700,- Kč a děti do 3 let mají účast na výletu zdarma bez nároku na lůžko. Platby přijímáme na bankovní účet spolku nejpozději do konce dubna 2018.

Jak se mám na výlet přihlásit?
Rezervaci na cyklovýlet provedete tak, že vyplníte a odešlete elektronickou přihlášku níže. Zájem o naše akce je zpravidla vždycky dost veliký, proto vám připomínáme, že účastník výletu je na cyklovýlet registrovaný teprve až po našem zpětném potvrzení. Potvrzovací zprávu týkající se registrace vám pošleme na email co možná nejdříve. Přihlášeným účastníkem se stáváte v okamžiku, kdy uhradíte účastnický poplatek za akci na bankovní účet spolku a to nejpozději do 30 dnů před začátkem konání akce. Pakliže nebude registrační poplatek za cyklovoýlet uhrazený na účet spolku nejpozději do 04.04.2018, ztrácíte nárok na rezervaci a vaše místo bude nabídnuto dalším zájemcům.

Koho mám kontaktovat?
Dotazy posílejte na email: info@osjo.cz nebo kontaktujte vedoucího výletu paní Petru Felcmanovou na tel.: 603 110 521.

Registrace přihlášek na akci Cyklovýlet 2018 byla ukončena dne 09.04.2018 !  Máme již plnou kapacitu.