Letní tábor 2018 - Vikingové

19. ročník letního letního tábora se sportovním zaměřením a s tématickou celotáborovou hrou

V termínu: Ne 15.07. - So 28.07.2018

Místo konání: táborová základna Autokemp Nesytá, Hajnice
GPS: 50°27.853'N, 15°56.021'E
Pro děti a mládež: od 6 do 16 let

O čem to bude?
Zveme vás na tábor mezi drsné Vikingy, hrdé a neohrožené mořeplavce, kteří se nikdy ničeho nezaleknou. Ať věříte nebo nevěříte, přijeďte k nám a přesvědčte se sami na vlastní kůži. Čekají vás nebezpečné plavby a loupeživé výpravy po okolních mořích. Stateční z vás možná nakonec třeba i přežijí a založí nové osady.

Kde budete bydlet?
V naší staré Vikingské vesnici Nesytá a taky a na lodích, to dá přece rozum. Ubytujeme vás v dřevěných chatkách s čtyřmi až šesti lůžkovými palandami. Vesnice leží uprostřed lesa, takže vás nikdo neuslyší křičet strachy. Pokud přežijete až do konce, uvidíte jednou i naše travnaté fotbalové hřiště a tréninkové ping-pongové stoly. Venkovní bazén s čistou vodou u nás rozhodně nečekejte. Pro hladovce tu máme velikou kuchyň a jídelnu. Chytráci u nás brzy objeví teplou sušárnu. Marodi a nešikové se někdy možná i dobelhají na ošetřovnu. Máme svůj vlastní zdroj pitné vody, odpadní septik a záchody. Když chceme, umíme zařídit i sprchy s teplou vodou, kdo by se ale myl?

Co budete jíst?
Můžete se těšit na výborné jídlo 3x denně a taky na svačiny. Kdo i přesto bude mít hlad, umřít hlady ho u nás rozhodně nenecháme. Jídlo vám naservírujeme výhradně do vašich vlastních ešusů, které si samo sebou budete muset po jídle umýt. Pít se musí, a proto vám zajistíme pravidelný pitný režim, abyste nám žízní nepadli. A protože bez práce nejsou koláče, počítejte s pravidelnými službami v oddíle.

Co vás čeká a nemine?
Rozdělíme vás do čtyř věkově a výkonnostně stejných oddílů, které mezi sebou budou soutěžit o naši přízeň. Bez dozoru vás nikdy nenecháme, na to zapomeňte! Přidělíme vám do oddílu zkušené Vikingy jako vedoucí a instruktory. Aspoň tak uvidíme, co ve vás, srabech, vlastně je. Na vaši bezpečnost a zdraví bude dohlížet naše šikovná felčarka. Fotky a zkazky z vašich dobyvačných výprav budeme nahrávat na táborový blog. A když se budete chovat slušně, kontakt se světem vám zajistíme pouze přes email.

Jak se k nám dostanete?
Dopravu do naší vesnice a zpět plánujeme hromadně autobusem z České Třebové s přestupními stanicemi v Ústí nad Orlicí a v Hradci Králové. V autobuse na vás bude číhat naše felčarka, která vyhodí každého, kdo nebude mít papíry v pořádku nebo se jí nebude líbit. Pokud chcete přijet do vesnice raději s rodiči autem, máte taky možnost.

Kolik vás to bude stát?
Cena tábora je 4.600,- Kč pro jednotlivce nebo 4.400,- Kč pro sourozence. Platba je možná pouze na bankovní účet našeho spolku. Kdo z vás bude chtít vystavit fakturu, řekne si o to vedoucímu tábora.

Jak se máte na tábor přihlásit?
Musíte vyplnit registrační online formulář (za každého účastníka zvlášť), který je k dispozici níže. Registraci vám potvrdíme zpět e-mailem a pošleme vám závaznou přihlášku, kterou nám budete muset podepsat. Přihlášeným účastníkem se stáváte teprve až uhrazením účastnického poplatku na bankovní účet spolku! Kdo nezaplatí tábor nejpozději do 15. června 2018, s tím už na tábor nepočítáme a jeho místo nabízíme automaticky dalším zájemcům! Pokud vám něco není jasné, zavolejte na tel.: 605 759 261 (Pavel Patera) nebo na tel.: 603 110 521 (Petra Felcmanová).

Závaznou přihlášku, kterou od vás po potvrzené rezervaci místa požadujeme vyplnit a podepsat, si můžete stáhnout zde.

Rezervace na letní tábor byla ukončená dne 13.04.2018.  Máme plnou kapacitu. Všechny další zájemce o tábor můžeme zařadit již jen jako náhradníky !