Letní tábor 2019 - Uvězněni v čase

jubilejní 20. ročník letního letního tábora se sportovním zaměřením a s tématickou celotáborovou hrou

V termínu: Ne 14.07. - So 27.07.2019

Aktuální dětí z tábora sledujte ZDE

 

Místo konání: táborová základna Autokemp Nesytá, Hajnice
GPS: 50°27.853'N, 15°56.021'E
Pro děti a mládež: od 8 do 16 let


Příležitost ke vzdělání pro studenty!
České vysoké učení technické otevírá nový obor studia pro vysokoškoláky! Vědečtí pracovníci z Ústavu mechaniky těles, mechatroniky a biomechaniky potřebují nutně mezi sebe nové mladé kolegy inženýry pro svůj závratný výzkum. Nejlepší matematické mozky naší planety z oboru kvantové mechaniky a specialisté na subatomární fyziku se sešly na jednom místě, aby společně pracovaly na historickém vynálezu. Chtějí sestrojit STROJ ČASU. Buďte při tom! Vyplňte přihlášku do vysokoškolského studia mechatroniky a změňte s námi dějiny!

Ubytování v přírodě
Pro vědecký výzkum je zapotřebí klid. Studenty proto ubytujeme na naší vědecké základně Nesytá hluboko v lesích. Zajistíme jim suché místo v dřevěných chatkách s čtyřmi až šesti lůžkovými palandami. Společenská místnost, jídelna, sušárna a ošetřovna jsou samozřejmostí. Základna má svůj vlastní zdroj pitné vody, odpadní septik a sociální prostory se sprchami s teplou vodou. Najdete zde také fotbalové hřiště, venkovní bazén a prostory pro volejbal a stolní tenis.

Pravidelná strava
Hladoví nemohou logicky myslet. Proto všem studentům připravíme výborné jídlo 3x denně, svačinky a přesnídávky. Nečekejte ale žádný servis! Jsme vědci, žádní poskokové. Připravte si proto vlastní ešusy, do kterých vám dáme jídlo a které si po sobě budete muset sami umýt. Stejně tak počítejte s pravidelnými službami ve škole.

Kontrolovaný výzkum
Naučíme vás vše potřebné. Budete se potýkat se složitými a nečekanými problémy. Obezřetnost je proto na místě! Rozdělíme vás do čtyř věkově a výkonnostně stejných skupin. Naši zkušení vědečtí kolegové vás budou mít neustále pod dohledem a postarají se o vaše studium, výzkum a bezpečí. Očekáváme ale pravidelné ztráty! Utržená zranění vám proto ošetří naše paní zdravotnice. Svět o nás chce vědět! Naše každodenní úspěchy /neúspěchy budeme nahrávat na náš vysokoškolský blog, který doplníme také o fotodokumentaci.

Školní autobus
Postaráme se vám o dopravu. Z města Česká Třebová vypravíme školní autobus se zastávkami v Ústí nad Orlicí a v Hradci Králové, který k nám na základnu přiveze naše nové studenty. Potřebná zdravotní osvědčení od vás vybere přímo v autobuse paní zdravotnice. Komu nebude vyhovovat školní autobus, může na základu přijet autem.

Cena školného
Školné je stanoveno na 4.800,- Kč za studenta. Pokud máte sourozence, který se přihlásí do studia souběžně s vámi, nabízíme výhodnou cenu školného 4.600,- Kč za studenta. Platbu přijímáme na bankovní účet školy. Fakturace je možná po domluvě.

Registrace ke studiu
Rezervační formulář ke studiu vyplňte níže online na webových stránkách školy. Registraci vám potvrdíme zpětným e-mailem, ve kterém vám pošleme závaznou přihlášku, kterou vyplníte a necháte u rodičů podepsat! Přijatým vysokoškolákem se stáváte až okamžikem zaplacení školného! Zájemcům, kteří nezaplatí do 20. června 2019, automaticky zrušíme rezervaci o studium. Ke studiu přijímáme pouze studenty starší 8 let v maximálním počtu 64 studentů. V případě dotazů volejte na studijní oddělení: tel.: +420-605759261, +420-603110521.

Momentálně máme plný stav přihlášených studentů. Děkujeme všem za účast. Další studenty můžeme evidovat pouze již jen jako náhradníky a oslovit je v případě, že některý z našich přihlášených studentů odřekne svoji účast ve studijním programu.