Zimní tábor 2019 - Bob a Bobek

12. ročník zimního tábora pro rodiny s dětmi se zaměřením na výuku klasického lyžování a snowboardingu s celotáborovou hrou

 

 

V termínu: So 02.02. - So 09.02.2019

Místo konání: chata Lenka, 240, Deštné v O. h., PSČ 517 91
GPS: 50.2923556N, 16.3466697E
Pro děti a mládež: od 6 do 16 let, mladší děti po domluvě

 

O čem to bude?
Bob a Bobek jsou dva králíci, kteří žijí v kouzelnickém klobouku. Kdo by je neznal? Větší Bob je chytrý a přičinlivý, ale zdaleka není tak šikovný a nápaditý jako jeho menší bráška Bobek. Oba dva nesmírně rádi cestují a mají různé originální nápady. Co se bude dít, když je jejich kouzelný klobouk přivane pokaždé na jiné místo, zjistíte jedině, když za nimi přijedete do hor.

Co vás čeká a nemine?

Naučíme vás základy sjezdového lyžování, carvingový oblouk a jízdu na snowboardu. S našimi instruktory vám připravíme pětidenní lyžařský a snowboardingový výcvik a to včetně doprovodného zábavného programu. Přijet můžou úplní začátečníci, mírně pokročilí nebo zkušení lyžaři a snowboardisté. Uvítáme každého, kdo se bude chtít něco naučit a užít si sněhu.

Začátečníky naučíme jezdit na lyžích a na snowboardu. Výuka bude probíhat na sjezdovce START umístěné přímo za chatou Lenka. Pokročilé lyžaře a snowboardisty naučíme správné technice jízdy na svahu SKI Areál Deštné v O. h. vzdáleném 2 km. Dopravu na sjezdovku zajistíme hromadným svozem nebo ski busem. Všechny sjezdovky mají sněhová děla pro umělé zasněžování. Koho přes den síly neopustí, připraví se na večerní lyžování. Povinná je výstroj na sjezdové lyžování a výstroj na snowboarding.

Kde budeme jíst a bydlet?
Ubytování bude zajištěné na chatě Lenka. Najdete zde všechno, co potřebujete - společenskou místnost, kuchyňku, umývárny, sprchy a záchody. Spát budeme na dvou až pětilůžkových pokojích. Na snídaně, obědy a večeře budeme docházet na chatu Kristýna, kde bude v provozu i bufet.

Kdy začínáme a končíme?

Váš příjezd očekáváme v sobotu 02. 02. 2019 od 16.00. Končit budeme další sobotu 09. 02. 2019 po snídani.

Kolik vás to bude stát?
Cena za výcvik, program, ubytování a plnou penzi (So večeře – So snídaně) je 4.000,- Kč za dospělou osobu nebo za dítě starší 6 let. Děti ve věku od 2 do 6 let zaplatí sníženou cenu 3.200,- Kč. Děti do 2 let mají účast zdarma bez nároku na lůžko. Jízdné na vleku není součástí ceny, a proto si ho budete muset zaplatit sami. Pětidenní jízdné na sjezdovce START (děti do 10 let) stojí 1.000,- Kč a ve SKI Areálu Deštné v O. h. (děti nad 10 let) stojí 2.200,- Kč.

Chci jet!
Pokud máte o tábor zájem, vyplňte elektronickou přihlášku níže a včas si zarezervujte volné místo. Registraci vám potvrdíme zpětným e-mailem, ve kterém vám pošleme platební údaje. Na zimní tábor jste přihlášeni teprve až okamžikem uhrazení účastnického poplatku na bankovní účet spolku a to nejpozději do 15. 01. 2019. Pokud nebude částka uhrazena ve stanoveném termínu, nabídneme vaše místo okamžitě dalším zájemcům. U každého přihlášeného účastníka zimního tábora nám také, prosím, napište, o jakou výuku máte vlastně zájem - chcete se naučit lyžovat nebo snowboardit?

Registrace na zimní tábor byla ukončena dne 01.12.2018. Máme plný stav!

Koho máte kontaktovat?
Pavel Patera, info@osjo.cz, tel.: 605 759 261.