Zimní tábory

Milovníkům zimních sportů nabízíme týdenní pobyt v Orlických horách s plnou penzí zaměřený na výuku lyžování a snowboardingu. Rádi přivítáme rodiny s malými dětmi a připravíme všem originální doprovodný program.

Zimni_tabor_2024_Hloupy_Honza_promo.jpgholder
09. - 16. 03. 2024zimní tábor, snowboarding, lyžování, rodiče a děti, sportovní hry

Zimní tábor 2024 - Honza

Byl jedem Honza, který se rád válel doma na peci a nic nedělal... pořádného, jen jedl buchty a spal. Jednou mu jeho máma řekla: „Honzo, ty jsi ale hrozný klacek, rosteš jako dříví v lese, nic nevíš, jen se válíš a smrdíš v zimě na peci, takhle to už dál nejde, a proto okamžitě vstaneš a půjdeš do světa na zkušenou“. A tak Honza vstal, na hlavu si narazil beranici, do torny dal buchty a šel … jenže v zimě.

Celý článek
Zimni_tabor_2023_Vecernicek_promo_obrazek.pngholder
04. - 11. 03. 2023zimní tábor, snowboarding, lyžování, rodiče a děti, sportovní hry

Zimní tábor 2023 - Večerníček a jeho kamarádi

Víte, že Večerníček má moc rád zimu a užívá si sněhu spolu s kamarády? Nejvíce ho baví lyžování a jízda na prkně. Pokud tomu nevěříte, přijeďte za ním na hory. Přesvědčte se na vlastní oči. Večerníček tam na Vás bude čekat i se svými kamarády z pohádek.

Celý článek
Hurvinek.jpgholder
26. 02. - 05. 03. 2022zimní tábor, snowboarding, lyžování, rodiče a děti

Zimní tábor 2022 - Člobrdění s Hurvínkem

Kdo má rád sníh a loutky, vyrazí s námi o jarních prázdninách na hory. Naučíme Vás a Vaše děti lyžovat a snowboardit. Hurvínek a Spejbl nám v tom rádi pomůžou. Bude legrace, jen bude jen potřeba být očkovaný, mít správná potvrzení a dodržovat aktuální covid-19 pravidla. Ale nebojte, to zvládneme. Chacháá.

Celý článek
Smolikovi.jpgholder
08. - 15. 02. 2020zimní tábor, snowboarding, lyžování, rodiče a děti

Zimní tábor 2020 - Smolíkovi a jejich podivuhodná dobrodružství

Kdo má rád sníh, vyrazí s námi v zimě o jarních prázdninách na hory. Naučíme vás a vaše děti lyžovat i snowboardit. Zapojíme do toho i slavnou rodinu Smolíkových, ve které se každý den dějí neuvěřitelná dobrodružství. Buďte u toho, až se Ládínek Smolík spolu se svým zázračným psem Zorrem vydá ve své nafukovací raketě objevovat různé planety a mimozemské civilizace.

Celý článek
Zimni_tabor_2019_promo.jpgholder
02. - 09.02.2019zimní tábor, snowboarding, lyžování

Zimní tábor 2019 - Bob a Bobek

Chcete, aby se vaše děti naučily dobře lyžovat a snowboardovat? S Bobem a Bobkem je to na horách naučíme! A k tomu bude i hodně legrace. Bob a Bobek jsou dva králíci, kteří žijí v kouzelnickém klobouku. Kdo by je neznal? Co se bude dít, když je jejich kouzelný klobouk přivane pokaždé na jiné místo, zjistíte jedině, když za nimi přijedete do hor.

Celý článek
_0000_promo.jpgholder
10. - 17.03.2018zimní tábor, lyžování, snowboarding

Zimní tábor 2018 - Mach a Šebestová jdou do školy

Chcete, aby se vaše děti naučily dobře lyžovat nebo jezdit na snowboardu? S Machem a Šebestovou je to letos na horách určitě naučíme! A k tomu bude hodně legrace.

Celý článek