Aktivity

Celoročně pořádáme zábavné akce pro rodiny s dětmi, letní a zimní tábory, sportovní výlety, dobrodružné víkendy a vzdělávací programy. Podívejte se na naše aktivity a přihlaste se na některou z nich.

Letni_tabor_2024_small.jpegholder
14. - 27.07.2024sportovní tábor, aktivity pro děti a mládež, letní tábor, venkovní hry v přírodě, jumanji

Letní tábor 2024 - Jumanji

Dobrodružství na vás čeká v džungli. Vydejte se na cestu z normálního světa. Kdo se jako první dostane doprostřed džungle, vyhrává nekonečnou slávu, moc a bohatství. Po cestě na vás čekají hádanky a výzvy, které musíte splnit. Ale pozor, nevydávejte se na cestu a začínejte hrát, pokud nemáte v úmyslu hru dokončit! Kdo jednou začne hrát, nesmí už přestat a dává v sázku vlastní život.

Celý článek
Vodacky_vylet_2024_promo.pngholder
21.06.2024 (večer) - Út 25.06.2024 (odpoledne)vodácký výlet

Vodácký výlet 2024 - Morava

Léto nám už brzy zaklepe na dveře. Tak hurá na vodu na řeku Moravu. Všechny nadšence a milovníky vodních sportů čeká to správné mokré dobrodružství.

Celý článek
Turisticky_vylet_2024_promo_obrazek.jpgholder
23. - 26.05.2024turistický výlet, cyklovýlet, rodiče a děti, sportovní víkend, aktivní pohyb

Turistický výlet 2024 - Jeseníky: Vrbno pod Pradědem

Vydejte se s námi pěšky do Olomouckého kraje za krásami pohoří Jeseníků. Aktivní pohyb spojíme s pobytem v nádherné a leckdy ještě nedotčené krajině plné přírodních rezervací. Všude kolem nás budou lesy, skaliska, čistý vzduch, ticho a klid, no prostě paráda.

Celý článek
Zimni_tabor_2024_Hloupy_Honza_promo.jpgholder
09. - 16. 03. 2024zimní tábor, snowboarding, lyžování, rodiče a děti, sportovní hry

Zimní tábor 2024 - Honza

Byl jedem Honza, který se rád válel doma na peci a nic nedělal... pořádného, jen jedl buchty a spal. Jednou mu jeho máma řekla: „Honzo, ty jsi ale hrozný klacek, rosteš jako dříví v lese, nic nevíš, jen se válíš a smrdíš v zimě na peci, takhle to už dál nejde, a proto okamžitě vstaneš a půjdeš do světa na zkušenou“. A tak Honza vstal, na hlavu si narazil beranici, do torny dal buchty a šel … jenže v zimě.

Celý článek
R+D_2023_Tucnaci_z_Madagaskaru_promo_web_obrazek.pngholder
26. - 29. 10. 2023rodiče a děti, zábavný program

Rodiče a děti 2023 - Tučńáci z Madagaskaru

Každý správný tučňák chce žít na Antarktidě a rozhodně ne v ZOO. Uteče, když k tomu má příležitost. Chce být totiž volný a užívat si života, a proto se snaží zdrhnout. ze zajetí co nejdříve pryč. Speciální jednotka mobilizovaných agentů ve složení Skipper, Kowalski, Rico a Vojín se o útěk ze ZOO pokusí. Potřebují k tomu ale odvést pozornost. Proto svolávají svoje další kamarády tučňáky k mobilizaci. Přidáte se a pomůžete jim?

Celý článek
Vodacky_vylet_2023_promo.pngholder
20.5.2023vodácký výlet

Vodácký výlet 2023 - Sázava

Léto nám už brzy zaklepe na dveře. Tak hurá na vodu na řeku Sázavu. Všechny nadšence a milovníky vodních sportů čeká to správné mokré dobrodružství.

Celý článek