Aktivity

Celoročně pořádáme zábavné akce pro rodiny s dětmi, letní a zimní tábory, sportovní výlety, dobrodružné víkendy a vzdělávací programy. Podívejte se na naše aktivity a přihlaste se na některou z nich.

Letni_tabor_2024_small.jpegholder
14. - 27.07.2024sportovní tábor, aktivity pro děti a mládež, letní tábor, venkovní hry v přírodě, jumanji

Letní tábor 2024 - Jumanji

Dobrodružství na vás čeká v džungli. Vydejte se na cestu z normálního světa. Kdo se jako první dostane doprostřed džungle, vyhrává nekonečnou slávu, moc a bohatství. Po cestě na vás čekají hádanky a výzvy, které musíte splnit. Ale pozor, nevydávejte se na cestu a začínejte hrát, pokud nemáte v úmyslu hru dokončit! Kdo jednou začne hrát, nesmí už přestat a dává v sázku vlastní život.

Celý článek
R+D_2023_Tucnaci_z_Madagaskaru_promo_web_obrazek.pngholder
26. - 29. 10. 2023rodiče a děti, zábavný program

Rodiče a děti 2023 - Tučńáci z Madagaskaru

Každý správný tučňák chce žít na Antarktidě a rozhodně ne v ZOO. Proto uteče, když má příležitost. Chce být totiž volný a užívat si života, a proto se snaží zdrhnout ze zajetí co nejdříve pryč. Speciální jednotka mobilizovaných agentů ve složení Skipper, Kowalski, Rico a Vojín se o útěk ze ZOO pokusí. Potřebují k tomu ale odvést pozornost. Proto svolávají svoje další kamarády tučňáky k mobilizaci. Přidáte se a pomůžete jim?

Celý článek
Letni_tabor_2023_promo.jpgholder
16. - 29.07.2023sporotovní tábor, aktivity pro děti a mládež, venkovní hry v přírodě, letní tábory

Letní tábor 2023 - Pirátské ostrovy

Otrlí piráti a bandité z Nesyté hledají zlato. Co můžou, hned ukradnou. Cokoliv, co v jejich dosahu smrdí jen trochu zlatem, ukradnou. Jejich železné zásoby se ale tenčí a kapsy zůstávají prázdné. Je potřeba najít truhlu s pokladem. A to hezky rychle! V poslední pirátské zprávě se píše, že někde na ostrovech ještě trocha toho zlata je! Je žluťoučké, cinkavé a voní. Tedy hurá pro něj, přidáš se? Pro piráta to bude maličkost.

Celý článek
Vodacky_vylet_2023_promo.pngholder
20.4.2023vodácký výlet

Vodácký výlet 2023 - Sázava

Léto nám už brzy zaklepe na dveře. Tak hurá na vodu na řeku Sázavu. Všechny nadšence a milovníky vodních sportů čeká to správné mokré dobrodružství.

Celý článek
Cyklovylet_2022_promo_obrazek.pngholder
28.04. - 01.05.2023

Cyklovýlet 2023 - Jižní Čechy: Soběslav

Vydejte se s námi na kole do Jižních Čech. Rovinky v Soběslavi nás už všechny volají. Cyklotrasy jsou ideální pro rodinou dovolenou a turistiku i s malými dětmi. Letošní ročník se zaměříme více na cyklostezky v oblasti CHKO Třeboňska nebo v okolí Táborska. Navštívíme tamní hrady a zámky, projedeme se kolem rybníků a načerpáme síly v lesích.

Celý článek
Zimni_tabor_2023_Vecernicek_promo_obrazek.pngholder
04. - 11. 03. 2023zimní tábor, snowboarding, lyžování, rodiče a děti, sportovní hry

Zimní tábor 2023 - Večerníček a jeho kamarádi

Víte, že Večerníček má moc rád zimu a užívá si sněhu spolu s kamarády? Nejvíce ho baví lyžování a jízda na prkně. Pokud tomu nevěříte, přijeďte za ním na hory. Přesvědčte se na vlastní oči. Večerníček tam na Vás bude čekat i se svými kamarády z pohádek.

Celý článek