Aktivity

Celoročně pořádáme zábavné akce pro rodiny s dětmi, letní a zimní tábory, sportovní výlety, dobrodružné víkendy a vzdělávací programy. Podívejte se na naše aktivity a přihlaste se na některou z nich.

Letni_tabor_2023_promo.jpgholder
16. - 29.07.2023sporotovní tábor, aktivity pro děti a mládež, venkovní hry v přírodě, letní tábory

Letní tábor 2023 - Piráti

Otrlí piráti a bandité z Nesyté hledají zlato. Co můžou, hned ukradnou. Cokoliv, co v jejich dosahu smrdí jen trochu zlatem, ukradnou. Jejich železné zásoby se ale tenčí a kapsy zůstávají prázdné. Je potřeba najít truhlu s pokladem. A to hezky rychle! V poslední pirátské zprávě se píše, že někde na ostrovech ještě trocha toho zlata je! Je žluťoučké, cinkavé a voní. Tedy hurá pro něj, přidáš se? Pro piráta to bude maličkost.

Celý článek
Cyklovylet_2022_promo_obrazek.pngholder
28.04. - 01.05.2023

Cyklovýlet 2023 - Jižní Čechy: Soběslav

Vydejte se s námi na kole do Jižních Čech. Rovinky v Soběslavi nás už všechny volají. Cyklotrasy jsou ideální pro rodinou dovolenou a turistiku i s malými dětmi. Letošní ročník se zaměříme více na cyklostezky v oblasti CHKO Třeboňska nebo v okolí Táborska. Navštívíme tamní hrady a zámky, projedeme se kolem rybníků a načerpáme síly v lesích.

Celý článek
Zimni_tabor_2023_Vecernicek_promo_obrazek.pngholder
04. - 11. 03. 2023zimní tábor, snowboarding, lyžování, rodiče a děti, sportovní hry

Zimní tábor 2023 - Večerníček a jeho kamarádi

Víte, že Večerníček má moc rád zimu a užívá si sněhu spolu s kamarády? Nejvíce ho baví lyžování a jízda na prkně. Pokud tomu nevěříte, přijeďte za ním na hory. Přesvědčte se na vlastní oči. Večerníček tam na Vás bude čekat i se svými kamarády z pohádek.

Celý článek
R+D_2022_Superhrdinove_promo_web_obrazek.pngholder
27. - 30. 10. 2022rodiče a děti, zábavný program

Rodiče a děti 2022: Superhrdinové

Co dělají naši superhrdinové, když nikoho nezachraňují? Když zrovna nebojují se zlosyny a nesnaží se spasit celý svět? No přeci odpočívají a soupeří sami mezi sebou! Chtějí přeci vědět, kdo z nich je nejlepší! Přijeďte proto do výcvikového centra SHIELDU v Orlických horách a zúčastněte se akčních super her na vlastní kůži! „Lepší je bejt mrtvej než druhej!“

Celý článek
Letni_tabor_2022_Underworld_promo.pngholder
17. - 30.07.2022letní tábor, sportovní tábor, aktivity pro děti a mládež, venkovní hry v přírodě

Letní tábor 2022 - Underworld

Zveme Vás do světa fantasy, kde vládnou temné síly, které nepatří do našeho světa. Zemi po staletí obývají upíři, lykani a jiná havěť, v jejichž existenci lidé nevěří.

Celý článek
Vodacky_vylet_2022_web.jpgholder
17.-21.06.2022vodácký výlet

Vodácký výlet 2022 - Ploučnice

Léto pomalu klepe na dveře. Tak hurá na vodu na řeku Ploučnici. Všechny nadšence a milovníky vodních sportů čeká to správné mokré dobrodružství.

Celý článek